دارا بودن درجه یک هنری برای اجرا در تالار وحدت الزامی است

2 ژانویه 2018
بدون نظر

هنرمندان و برنامه‌گذاران می‌توانند با توجه به فراهم شدن امکان رزرو آنلاین تالار‌های بنیاد رودکی، از این پس درخواست‌های خود را از طریق سایت بنیاد رودکی ارسال کنند.

بنیاد رودکی از امکان رزرو تالارهای تحت پوشش خود خبرد داد و اعلام کرد که با توجه به ضرورت برنامه‌ریزی برای سال پیش رو هنرمندان می‌توانند از هم اکنون در خواست‌های اجرای خود در سال ۹۷ را ارایه کنند.

روابط عمومی بنیاد رودکی اعلام کرد: «با توجه به رسالت بنیاد رودکی درخصوص تولید و اجرای آثار فاخر و ضرورت برگزاری برنامه‌های ارزشمند از کلیه هنرمندان دعوت می شود تا با هدف برنامه‌ریزی مدون و منطبق بر اصول، جهت اجرای آثار موسیقایی خود، با رعایت موازین و آئین نامه مقرر شده، درخواست های خود را برای تالارهای تحت پوشش بنیاد رودکی شامل تالار وحدت، تالار رودکی و مجموعه آزادی در طول سال ۹۷ به صورت آن لاین ارائه کنند.

بر این اساس برای بررسی درخواست‌های ثبت شده در سایت بنیاد رودکی، دارا بودن درجه یک هنری جهت هنرمندانی که درخواست اجرا در محل تالار وحدت و درجه دو و سه هنری- ترجیحاً درجه دو- جهت هنرمندانی که درخواست اجرا در محل تالار رودکی و مجموعه آزادی را دارند، الزامی است.

آثاری قابلیت برگزاری دارد که با توجه به سنوات گذشته اجرایی، علاوه بر داشتن محتوا و هویت هنری دارای مخاطب یا ظرفیت ۸۰ درصد گنجایش تالارها و سالن‌ها باشد.

برای ارائه درخواست، تعیین تاریخ های درخواستی جهت اجرا تا پایان سال ۹۷ الزامی است؛ هنرمندان و برنامه گذاران می توانند برای رزرو آن لاین تالار های بنیاد رودکی، به سایت اینترنتی این بنیاد مراجعه کنند.»

منبع : موسیقی ما


لینک کوتاه مطلب

http://viagrapillspricetnd.com/?p=1271

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها