پایان فیلمبرداری نبرد عظیم فصل هشتم بازی تاج و تخت

9 آوریل 2018
بدون نظر

فیلمبرداری نبرد عظیم فصل هشتم سریال محبوب و پرطرفدار «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) پس از ۵۵ شب به پایان رسید.

جاناتان کوئینلن با انتشار عکسی در اینستاگرام خود از اعضای تولید، هنرپیشگان و کارکنان این سریال برای فیلمبرداری و ساخت این نبرد طی ۵۵ شب تشکر کرد.

به نظر می رسد فصل هشتم سریال محبوب «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) دارای یک نبرد عظیم و بسیار هیجان انگیز خواهد بود. جاناتان کوئینلن، تهیه کننده این سریال با انتشار عکسی در اینستاگرام خود از اعضای تولید این سریال بخاطر اتمام فیلمبرداری نبرد عظیم این فصل طی ۵۵ شب تشکر و قدردانی کرد. با وجود اینکه این عکس پس از مدت کوتاهی از صفحه اینستاگرام این تهیه کننده حذف شد، اما وبسایت نگهبانان دیوار پیش از پاک کردن آن پست، عکسی از آن گرفت و منتشر کرد. کوئینلن در این متن نوشته است: ” این متن به اژدهایان شب بخاطر تحمل ۵۵ شب سرما، برق، باران، گِل و بادهای شهر ماگرامورن تقدیم می شود. زمانی که مردم سراسر جهان سال آینده این نبرد را تماشا می کنند، هرگز نخواهند فهمید که چه سختی هایی را تحمل کرده اید. آنان به خستی های شما و سختی کارتان در سرمای زیر صفر درجه اهمیت نخواهند داد.

” آنها فقط آگاهند که صحنه ای که درحال تماشایش هستند، تا به امروز وجود نداشته و این بخاطر شما است.” فیلمبرداری برخی از نبردهای قبلی این سریال همچون حمله به قطار غنایم (Loot Train Attack) حدود ۱ ماه زمان برده است. این نشان می دهد که نبرد فصل هشتم این سریال از آن چیزی که فکرش را می کردیم، عظیم تر و هیجان انگیزتر خواهد بود.  فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» در سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد و زمان دقیق پخش آن مشخص نیست. فصل هشتم شامل ۶ قسمت خواهد بود و به نظر زیاد نمی آید اما این را هم باید در نظر داشت که احتمالا، مدت زمان هر قسمت به اندازه یک فیلم کامل باشد. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

نویسنده: مانی شکیبایی


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام فیلم تو مووی بپیوندید.

کانال تلگرام فیلم تو مووی

منبع: فیلم2 مووی


لینک کوتاه مطلب

http://viagrapillspricetnd.com/?p=3385

شما به این آهنگ چه امتیازی میدهید ؟

مطالب مشابه

برچسب ها

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد